DUCT-FLEX V

DUCT-FLEX V to elastyczne węże stosowane do tłoczenia i zasysania dymów, oparów oraz czystego powietrza. Wykorzystywane są jako przewody wentylacyjne. Zbudowane z materiału poliestrowego, który pokryty jest z obu stron PVC (gramatura 290 g/m2). Certyfikaty VTM M-0/UL94 i M2/LNE wykazują, że materiał ten należy do grupy wyrobów trudnopalnych. Dodatkowo zbrojone są spiralą z drutu, który schowany jest pomiędzy warstwami ścianek.

W przypadku określonego zastosowania możemy zobaczyć na które związki chemiczne wąż jest odporny, podpierając się polskimi i zachodnimi tabelami odporności chemicznych.

Bardzo plastyczny i lekki. Łatwy w układaniu dzięki swej giętkości. Stosowany przy wentylacjach, klimatyzacjach oraz przy odprowadzaniu powietrza. Nie nadaje się do przesyłania jakichkolwiek ciał stałych, ponieważ jego konstrukcja jest bardzo delikatna.

Sugerujemy także zapoznać się z wężami DUCT-FLEX G lub DUCT-FLEX AS, które zbudowane są w podobny sposób, ale posiadają inne atrybuty. Jesteśmy w stanie wyprodukować niestandardową średnicę, niestandardową długość zwoju lub wprowadzić zmiany dotyczące średnicy drutu lub rozstawu spirali. Wszystkie ewentualne zmiany należy uzgodnić telefonicznie z Działem Produkcyjnym.

Title


Temperatura pracy: -20°C do +70°C
Konstrukcja:
ścianka - tkanina poliestrowa obustronnie powlekana
spirala - drut ze stali sprężynowej
Kolor standardowy: ścianka - szara
Powierzchnia:
wewnętrzna - falująca się przy zginaniu
zewnętrzna - pofalowana
Minimalny promień gięcia:
średnica wewnętrzna x 1
Standardowa długość zwojów: wg uzgodnienia

 

Parametry techniczne, dostępność, ceny