DUCT-FLEX S

DUCT-FLEX S to wąż elastyczny wykorzystywany przy tłoczeniu lub zasysaniu powietrza czystego, oparów oraz dymów. Zbudowany z materiału poliestrowego, który pokryty jest z obu stron PVC (gramatura 650 g/m2). Dodatkowo wąż zbrojony jest spiralą z drutu, który schowany jest pomiędzy warstwami ścianek.

W przypadku określonego zastosowania możemy zobaczyć na które związki chemiczne wąż jest odporny, podpierając się polskimi i zachodnimi tabelami odporności chemicznych.

Masywny, mimo dużej gramatury materiału, z którego jest zrobiony, ale poddaje się łatwej obróbce. Giętki. Wytrzymała konstrukcja sprawia, że jest odporny na działania mechaniczne, w szczególności na przerwania.

W naszej ofercie znajdują się także inne węże elastyczne. Sugerujemy zapoznać się również z wężami DUCT-FLEX G lub DUCT-FLEX PU, które zbudowane są w podobny sposób, ale są delikatniejsze i bardziej elastyczne.

Jesteśmy w stanie  wyprodukować niestandardową średnicę, niestandardową długość zwoju lub wprowadzić zmiany dotyczące średnicy drutu lub rozstawu spirali. Wszystkie ewentualne zmiany należy uzgodnić telefonicznie z Działem Produkcyjnym.

Title


Temperatura pracy: -10°C do +70°C
Konstrukcja:
ścianka - tkanina poliestrowa obustronnie powlekana
spirala - drut ze stali sprężynowej
Kolor standardowy: ścianka - żółta
Powierzchnia:
wewnętrzna - falująca się przy zginaniu
zewnętrzna - pofalowana
Minimalny promień gięcia:
średnica wewnętrzna x 1
Standardowa długość zwojów: wg uzgodnienia

 

Parametry techniczne, dostępność, ceny