DUCT-FLEX G

Wykorzystywane przy tłoczeniu lub zasysaniu powietrza czystego, dymów i oparów. Podobnie jak inne węże DUCT-FLEX znajdują rozmaite zastosowania jako węże przemysłowe. Wąż DUCT-FLEX G zbudowany jest z materiału szklanego, który pokryty jest z obu stron PVC (gramatura 310 g/m2). Certyfikat M1/COFRAC wykazuje, że materiał ten należy do grupy wyrobów trudnopalnych. Dodatkowo węże zbrojone są spiralą z drutu, który schowany jest pomiędzy warstwami ścianek.

W przypadku określonego zastosowania możemy zobaczyć na które związki chemiczne wąż jest odporny, podpierając się polskimi i zachodnimi tabelami odporności chemicznych.

Plastyczny. Łatwy w układaniu dzięki swej giętkości. O średniej budowie, dlatego nie nadaje się do przesyłania  jakichkolwiek ciał stałych.

Sugerujemy także zapoznać się z wężami DUCT-FLEX F lub DUCT-FLEX PU, które zbudowane są w podobny sposób, ale posiadają inne atrybuty.

Jesteśmy w stanie  wyprodukować niestandardową średnicę, niestandardową długość zwoju lub wprowadzić zmiany dotyczące średnicy drutu lub rozstawu spirali. Wszystkie ewentualne zmiany należy uzgodnić telefonicznie z Działem Produkcyjnym.

Title


Temperatura pracy: -20°C do +70°C
Konstrukcja:
ścianka - tkanina szklana obustronnie powlekana
spirala - drut ze stali sprężynowej
Kolor standardowy: ścianka - szara
Powierzchnia:
wewnętrzna - falująca się przy zginaniu
zewnętrzna - pofalowana
Minimalny promień gięcia:
średnica wewnętrzna x 1
Standardowa długość zwojów: wg uzgodnienia

 

Parametry techniczne, dostępność, ceny