DUCT-FLEX F

Wykorzystywane jako węże ssawne i tłoczne do powietrza czystego, dymów oraz oparów, a w szczególności w różnych instalacjach spawalniczych. Zbudowane z materiału szklanego, który pokryty jest z obu stron PVC (gramatura 420 g/m2). Certyfikat M1/COFRAC wykazuje, że materiał ten należy do grupy wyrobów trudnopalnych. Dodatkowo węże zbrojone są spiralą z drutu, który schowany jest pomiędzy warstwami ścianek.

W przypadku określonego zastosowania możemy zobaczyć na które związki chemiczne wąż jest odporny, podpierając się polskimi i zachodnimi tabelami odporności chemicznych. Plastyczne. Łatwe w układaniu dzięki swej giętkości.

O średniej budowie, dlatego nie nadają się do przesyłania jakichkolwiek ciał stałych.

Sugerujemy także zapoznać się z wężami ssawnymi DUCT-FLEX V lub DUCT-FLEX PU, które zbudowane są w podobny sposób, ale posiadają inne atrybuty.

Jesteśmy w stanie  wyprodukować niestandardową średnicę, niestandardową długość zwoju lub wprowadzić zmiany dotyczące średnicy drutu lub rozstawu spirali. Wszystkie ewentualne zmiany należy uzgodnić telefonicznie z Działem Produkcyjnym.

Title


Temperatura pracy: -20°C do +70°C
Konstrukcja:
ścianka - tkanina szklana obustronnie powlekana
spirala - drut ze stali sprężynowej
Kolor standardowy: ścianka - ciemnoszara
Powierzchnia:
wewnętrzna - falująca się przy zginaniu
zewnętrzna - pofalowana
Minimalny promień gięcia:
średnica wewnętrzna x 1
Standardowa długość zwojów: wg uzgodnienia

 

Parametry techniczne, dostępność, ceny